Termal Karton Raf Etiketleri

Termal Karton Raf Etiketleri

Termal Karton Raf Etiketleri

Sticker’s Ars Etiket

Vellum Etiket Yüzeyinde bulunan gözenekler sebebiyle etiketin zemin kısmı pütürlü bir yapıya sahiptir ve kuşe etikete göre daha mat görünümdedir. Yüzeyinin gözenekli olması sebebi ile kuşe etiketlere göre ribon ile baskı yapıldığında gözeneklerin dolarak sürtünmeye karşı baskıların daha kalıcı ve dayanıklı olmasını sağlar.
Silvermat Etiket (Demirbaş Etiketi) Sıcak ve soğuğa dayanıklı, yapışkanı özel, hem üst yüzeyi hem de yapışkan yüzeyi gri renkte olup, yırtılmayan özel bir etiket hammaddesidir.  Silvermat etiketler kolay yıpranmaz, solmaz, yırtılmaz ve deforme olmaz. Genellikle demirbaş etiketleri olarak kullanılır. PP(Polipropilen) Etiket Kolay yırtılmayan, ısıya, ışığa, sürtünmeye, neme, suya dayanıklı etiketlerdir. Opak PP, Mat PP ve Şeffaf PP olarak üçe ayrılırlar. Genellikle kimya, kozmetik, gıda, mobilya ve cam endüstrilerinde kullanılır. PE(Polietilen) Etiket Polietilen(PE) etiketler esnek plastik bazlı etiketlerdir. Akış yönünde yırtılır , diğer yönde esner.Mat PE, Opak PE, Data PE olarak üçe ayrılırlar. Genellikle kozmetik, kimya, gıda, otomotiv sektörlerinde kullanılır.

Stickers Yazıcı Etiketleri Kuşe Etiket, Termal Etiket, Vellum Etiketler, Kağıt Etiket, Seri Numaralı Etiket, Baskısız Etiket, Barkod Etiketi, Rulo Etiket, Ürün Etiketi, Garanti Etiketi, Gözlük Etiketi, Güvenlik Etiketi, Eko Termal Etiket, Barkod Rulosu, Optik Etiketi, Yem Etiketi, Çuval Etiketi, Demirbaş Etiketi, Sallama Etiket, Tyvek Etiket, Şeffaf Etiket, Baskılı Etiket, Kırılgan Etiket, Polipropilen PP Etiket, Polietilen PE Etiket, Silver Mat Etiket, Z-Perform 1000D High-Tack Zebra Etiketi, Z-Perform 1000T High-Tack Zebra Etiketi, Z-Perform 1000D Zebra Etiketi, Z-Perform 1000T Zebra Etiketi, 8000T Z-Endure Ribonlar ve Ribon Etiketler Wax Ribon, Wax Resin Ribon, Resin Ribon, Tarih Kodlama Folyosu, Tarih Kodlama Ribonu