Termal Etiketler

Termal etiket üzerindeki laminasyonu sayesinde sadece ısı transferi ile bası almak mümkündür. Kağıt bazlı bir etiket olduğu için su, güneş ışığı ve kimyevi maddelere maruz kaldığında etiket üzerindeki bilgiler silinecektir. Dolayısı ile kullanım alanı öncelikle belirlenmeli ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tercih yapılmalıdır. Termal etiketler kuşe etiketlere göre bir miktar daha pahalıdır fakat pahalı olması daha iyi olduğu anlamına gelmez. Etiket nereye yapışacaksa ve yapıştığı yerde ne kadar kalacaksa ona göre seçim yapılmalıdır.

Termal etiket yüzey ve yapışkan olarak çeşitlere ayrılır. Daha uzun süre baskı kalıcılığı sunan ve daha net baskı almanızı sağlayan lamine termal etiketlerdir. Bu kağıdın üst yüzeyi daha beyaz ve pürüzsüzdür, ısıya daha duyarlı olduğu için baskı daha net elde edilir. Yapışkan olarak standart, zor sökülebilen veya sökülebilen olarak tercih yapabilirsiniz. Eko termal etiketler ise alım maliyetleri düşük üst yüzeyi standart ve hızlı tüketimin yaygın olduğu sektörlerde kullanılır. Perakende ve taşımacılık sektöründe bu tip etiketler tercih edilmektedir.

Termal etiket fiyatları alım miktarına ve ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. Piyasadaki tüm barkod yazıcılarda ve terazilerde kullanılabilir. Ribon ihtiyacı duymaz, kullanımı kolaydır. İstediğiniz ölçülerde yapışkanlı olarak satın alabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimizle görüşerek termal etiket alabilirsiniz.

Terazi Etiketleri

Termal Baskılı Terazi Etiketleri

Stickers Etiketler ve Ribonlar

Stickers Yazıcı Etiketleri Kuşe Etiket, Termal Etiket, Vellum Etiketler, Kağıt Etiket, Seri Numaralı Etiket, Baskısız Etiket, Barkod Etiketi, Rulo Etiket, Ürün Etiketi, Garanti Etiketi, Gözlük Etiketi, Güvenlik Etiketi, Eko Termal Etiket, Barkod Rulosu, Optik Etiketi, Yem Etiketi, Çuval Etiketi, Demirbaş Etiketi, Sallama Etiket, Tyvek Etiket, Şeffaf Etiket, Baskılı Etiket, Kırılgan Etiket, Polipropilen PP Etiket, Polietilen PE Etiket, Silver Mat Etiket, Z-Perform 1000D High-Tack Zebra Etiketi, Z-Perform 1000T High-Tack Zebra Etiketi, Z-Perform 1000D Zebra Etiketi, Z-Perform 1000T Zebra Etiketi, 8000T Z-Endure Ribonlar ve Ribon Etiketler Wax Ribon, Wax Resin Ribon, Resin Ribon, Tarih Kodlama Folyosu, Tarih Kodlama Ribonu